Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Директором Українського інституту книги стане Тетяна Терен

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Директором Українського інституту книги стане Тетяна Терен

Конкурсна комісія обрала Тетяну Терен директоркою Українського інституту книги. Вона є журналісткою та письменницею, автором книги «RECвізити. Антологія письменницьких голосів». Її відібрали з дев’яти претендентів на цю посаду.
Друге засідання конкурсної комісії відбулося в Міністерстві культури. Під час засідання було проведено співбесіду та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку закладу з кандидатами, котрі були допущені до участі у другому турі конкурсного добору.
Як писав «Міст», Верховна Рада України схвалила створення Інституту книги в січні 2016-го. Згідно зі законом, Інститут книги буде державною установою, яка буде формувати політику держави в сфері культури та мистецтв. Метою інституту є підтримка книговидавничої діяльності, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності, популяризація української літератури в світі.
У вересні 2016 року виконувачем обов’язки директора став Ростислав Семків. Очікувалося, що він пробуде на цій посаді до січня 2017-го, коли буде проведено конкурс, після чого інститут повноцінно запрацює. Однак конкурс вдалося оголосити лише в травні.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply