Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Доброчинний концерт на підтримку Українського музею

Автор:

|

Вересень 24, 2020

|

Рубрика:

Доброчинний концерт на підтримку Українського музею
Український музей у Нью-Йорку

Віртуальний концерт на підтримку Українського музею в Нью-Йорку відбудеться 3 жовтня. «Український музей у Нью-Йорку запрошує своїх членів, друзів, меценатів і всіх поціновувачів мистецтва та музики приєднатися до нашого Віртуального благодійного концерту», — йдеться у повідомленні установи у Facebook. Метою заходу є збирання коштів на підтримку нових програм і виставок музею.
Спеціально підготовлені з цієї нагоди виступи представлять українські піаністи Фіма Чупахін зі США та Павло Гінтов, американський музикант і композитор українського походження Джордж Граб, британський оперний і камерний співак українського походження Павло Гунька, американська сопрано та бандуристка Терин Кузьма, всесвітньо відомі українські піаніст Володимир Винницький та віолончелістка Наталія Хома.
Переглянути концерт, який розпочнеться о сьомій вечора за CDT, можна з власної оселі через Zoom, YouTube чи Facebook. Хоча реєстрація на захід безкоштовна, у музеї зазначили, що будуть надзвичайно вдячні за фінансову підтримку.
Як повідомляв «Міст», Український національний музей посадив Тарасову вербу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply