Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

«ДахаБраха» дала концерт на Мангеттені

Автор:

|

Серпень 30, 2022

|

Рубрика:

«ДахаБраха» дала концерт на Мангеттені
«ДахаБраха» на сцені

У Нью-Йорку відбувся концерт українського гурту «ДахаБраха». «Добрий вечір, ми з України», — виголосив свою відому фразу Марко Галаневич, вокаліст і музикант гурту, зі сцени, спорудженої на Астор-плейс, зірвавши овації сотень людей, які зібралися на концерт.
У Нью-Йорку відбувся останній концерт теперішнього туру по Сполучених Штатах, який тривав більше місяця. Загалом гурт дав 26 концертів у багатьох містах Америки. «Це наш двадцятий тур по США, — наголосив співак. — Він дещо видозмінений, бо, здебільшого, ми супроводжуємо виступи відеоартом, але зараз не було такої можливості».
Він розповів, що поїздка до США має також просвітницький характер. «Зазвичай, це рефлексії на тему війни, концерти містять інформативні моменти, — зазначив Марко. — Ми бачимо, що в Америці українська тема може відійти на другий план, її витісняють події на Близькому Сході, у Тайвані. Це все очікувано, тому актуалізувати українську тему треба постійно». За його словами, гурт «дуже добре сприймають і українці, й американці».
Як повідомляв «Міст», «ДахаБраха» дасть концерти в США та Канаді.

About Author

Meest-Online