Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

З’явився трейлер українського фентезі «Сторожова застава»

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

З’явився трейлер українського фентезі «Сторожова застава»

Сторожова застава

Фільм українського режисера Юрія Ковальова, виробництвом якого займається компанія Kinorob, оповідає про те, як сонячне затемнення активізує магічний портал часу і звичайний хлопець Вітько потрапляє з ХХІ ст. на тисячу років назад. Юнака чекають небезпечні пригоди, чорна магія, зустріч із новими друзями, міфічними істотами та справжніми героями билин і переказів.
У широкий кінопрокат стрічка про українських супергероїв вийде восени ц. р. Раніше повідомлялося, що «Сторожова застава» мала вийти ще наприкінці 2016-го. Перенесення прем’єри продюсер Єгор Олесов пояснив так: «Дату прем’єри в Україні було перенесено у зв’язку з необхідністю синхронізації з міжнародними продажами стрічки, а також задля того, аби отримати найбільш виграшне місце у розкладі фільмів у кінотеатрах».
«Жанр фентезі дуже складний для виробництва. В Україні не так багато локацій, де можна його зняти. Фактично ці місця нам доводиться створювати за допомогою візуальних ефектів. Над цим працює фантастична команда спеціалістів, і в кожного палають очі», — запевняє Юрій Прилипко, продюсер фільму.
«І в нас створені класні образи героїв, саме фентезійних. Наприклад, образ Голема — це сила, стихія, яку неможливо перемогти стандартними способами, котрі є в наших римовців. За допомогою костюмів і декорацій ми відтворили вражаючу історичну атмосферу, а завдяки такому об’єму VFX створимо по-справжньому фентезійний світ, сповнений магії та дива», — додає він.
Кінострічку, зняту за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, в прокат випускає компанія B&H Film Distribution. Над створенням СGI і VFX ефектів працює українська студія Postmodern. Також у створенні фільму беруть участь члени ініціативної групи «КіноКраїна», FILM.UA Group, StarLightMedia і Держкіно.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply