Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

З’явилися фото зі зйомок першого українського фільму Netflix

Автор:

|

Вересень 18, 2020

|

Рубрика:

З’явилися фото зі зйомок першого українського фільму Netflix
На знімальному майданчику

Компанія Netflix продовжує зйомки свого першого українського фільму. Як писав «Міст», головну роль у комедійному бойовику The Last Mercenary виконує Жан-Клод Ван Дамм, леґенда з 1990-х. Кияни опублікували світлини з місця зйомок.
Максим Кобець поділився у Facebook знімками, зробленими у столичному мікрорайоні Бортничі. «Не знаю, що там у вас відбувається… але сьогодні мої робочі будні супроводжують вигуки #action і гудіння знімального стафу. Вперше мій двір, всі входи і виходи, перекрила муніципальна охорона. Всюди люди перегукуються по раціях і просто шумлять, гадаю, як і зазвичай на майданчику знімальному. Виходжу на балкон, придивляюся, аж тут бачу, що це Жан-Клод Ван Дамм і саме в цей час відбуваються зйомки його сцен. Ну скажіть мені, як тут не стати папараці!?» — написав очевидець у соціальній мережі.
Через зйомки цього фільму у Києві в серпні перекривали кілька вулиць. Більша частина зйомок відбувається в Україні. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом, події розгортатимуться у Франції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply