Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Жан Рено приїхав у Карпати

Автор:

|

Березень 08, 2018

|

Рубрика:

Жан Рено приїхав у Карпати

Жан Рено (праворуч) в Україні

Відомий французький актор Жан Рено приїхав у Карпати для участі у зйомках трилеру «Останній крок». Про це повідомив Пилип Іллєнко, голова Держкіно. Він також оприлюднив фото з актором в українському автентичному ресторані. «Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі «Останній крок». Співпраця з зірками такого масштабу — це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії та свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег», — написав п. Іллєнко у Facebook.
Як писав «Міст», Держкіно уклало угоду з французькими кінематографістами про зйомку трилеру «Останній крок». Одну з ролей у стрічці зіграє знаменитий актор Жан Рено, відомий за головними ролями у фільмах «Леон-кілер», «Код да Вінчі», «Васабі» й інші.
Зйомки відбуватимуться у Карпатах, у Києві, в Нью-Йорку та Канаді. Підготовка до зйомок фільму на Закарпатті є досить активною, зокрема біля озера Синевир вже побудували той самий невеликий будинок, в якому проживатиме головний герой. Також перекрили пішохідну доріжку навколо озера.
Згідно зі сюжетом стрічки, найманий вбивця на ім’я Генрі, котрого розшукують, переховується на березі маленького віддаленого озера в Канаді. До його шале потрапляє дівчина після важкого нещасного випадку на мотосанях, і чоловік, котрий усе життя вбивав, вперше врятує життя. Цим фільмом 69-річний Жан Рено завершить свою акторську кар’єру.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply