Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Завершилися зйомки вестерна «Червоний» за книгою українського Андрія Кокотюхи

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Завершилися зйомки вестерна «Червоний» за книгою українського Андрія Кокотюхи

Червоний

Знімальний період фільму «Червоний» за книгою українського письменника Андрія Кокотюхи завершено. Про це розповів Пилип Іллєнко, голова Держкіно. «Ми подивилися і прийняли як завершений фільм «Червоний». Він стане важливою прем’єрою цього року. Це стрічка про те, як воїни УПА, котрі потрапили в табір ГУЛАГу, підіймають там повстання», — сказав посадовець. за його словами, це заявка на пред’явлення нового українського кіногероя, котрий «буде не плакати, а боротися».
Глава Держкіно висловив надію, що фільм вийде в прокат на початку цього року. Крім цього, додав він, зараз за підтримки Держкіно знімається 40 повнометражних ігрових фільмів. «І це також виклик, тому що багато режисерів вперше знімають повнометражні стрічки. Ми сподіваємося, що цьогоріч покажемо нашим глядачам перший український фантастичний фільм у стилі фентезі, а також фільм жахів», — зазначив п. Іллєнко.
Нагадаємо, що за підтримки Держкіно в Україні зараз знімається більше 100 фільмів. Це — ігрові повнометражні, документальні і короткометражні стрічки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply