Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Яким уявляли 2021 рік у фільмах минулого

Автор:

|

Січень 13, 2021

|

Рубрика:

Яким уявляли 2021 рік у фільмах минулого
Сцена зі стрічки «Джонні Мнемонік»

Події, що відбувалися 2020 року, багатьом із нас нагадали кіно. Так, новий вірус і загадкова хвороба, що охопила планету, цілком могли б стати основою для сюжету фантастичного фільму. Тому кожен сподівається, що 2021-й рік принесе полегшення. Ряд фантастичних фільмів минулого пропонують глядачеві зазирнути в нього, і скоро ми дізнаємося, наскільки близькими до реальності були прогнози кінематографістів.

«Місяць нуль-два» (Велика Британія, 1969)
За сюжетом стрічки, 2021 року відбувається процес колонізації Місяця; причому зі супутника Землі можна вирушати на Марс і Венеру. Фільм нагадує космічний вестерн: герої літають верхи на метеорі, стріляють із «револьверів майбутнього» та б’ються в позбавленому гравітації барі.

«Сестринство» (США, 1988)
У постапокаліптичному світі владу захоплюють брутальні чоловіки, а жінки стають їхніми безпорадними рабинями — всі, крім загону кочових войовниць «Бойові сестри». Кожна з них має паранормальні здібності, завдяки чому вони можуть без зброї перемогти армію чоловіків і визволити полонених.

«Джонні Мнемонік» (США-Канада, 1995)
Фільм демонструє антиутопічний технократичний світ, охоплений пандемією смертельної хвороби, під час якої хворий втрачає контроль над своїм тілом. Головний герой Джонні (Кіану Рівз) працює мнемоніком — кур’єром, котрий транспортує важливу інформацію на чіпі в його мозку. Через чіп Джонні не пам’ятає свого дитинства. Він мріє заробити грошей на операцію, щоб відновити свою пам’ять і згадати, хто ж він насправді.

«Це все про кохання» (Данія-США, 2003)
2021 року Землі загрожує катастрофа. У світі відбуваються катаклізми, влітку йде сніг, місцями зникає гравітація, а на вулицях лежать тіла тих, хто помер від невідомої хвороби. На тлі всього цього подружжя Джон та Олена, котрі давно не живуть разом, сходяться знову й одразу ж опиняються під прицілом мафії. Усе через те, що відома російська фігуристка Олена вирішує піти з професії та її планують замінити цілою низкою клонів, які б продовжили кар’єру замість неї.

«Шукаю приятеля на кінець світу» (США, 2012)
Йде 2021-й рік, і Землі залишається рівно 21 день до потрапляння в неї астероїда. В оголошеннях пропонують купити наркотики, позбавити невинності та навіть замовити кілера, якщо чекати кінця світу занадто важко. Одні пускаються берега, інші будують бомбосховища, треті — продовжують ходити на роботу, а дехто намагається знайти дорогих їм людей і в результаті їм це вдається.
Як повідомляв «Міст», цей рік може стати катастрофічним.

Анна Паскевич, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply