Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

«Я зрозумів, що завжди був українцем»

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

«Я зрозумів, що завжди був українцем»

Девід Духовни

Незабаром стартує новий сезон культового телесеріалу X-files, головну роль у якому виконав Девід Духовни. Девід Вільям Духовни — американський кіноактор українського походження, найбільше відомий як виконавець ролі агента Фокса Малдера (X-files) і Генка Муді (Californication). 2016 року Девід Духовни буде удостоєний іменної зірки на голлівудській «Алеї слави».
Актор народився в Нью-Йорку, в сім’ї Маргарет та Амрама Дуковни. Мати працювала адміністратором школи й учителем. Батько — письменник і публіцист, нащадок еміґрантів, працював для американського єврейського комітету.
Дід Мойше Духовний — еміґрант із Бердичева (тепер — Житомирська область України), 1918 року працював журналістом газети «Моргн-журнал» у Нью-Йорку. Бабуся Юлія — еміґрантка з території сучасної Польщі. Амрам змінив своє прізвище одну викинувши літеру, щоб уникнути неправильної вимови, з якою він зіткнувся під час служби у війську. У квітні 2014-го сам Девід Духовни у Twitter назвав себе українцем: «Я виріс, думаючи, що я — росіянин, але тільки тепер зрозумів, що завжди був українцем. Ніколи не пізно змінитися».
Девід навчався у Принстонському й Єльському університетах. Знає французьку мову, латину й іврит. Залишаючи Єльський університет Девід перебуває у статусі All But Dissertation, яку досі не захистив. Тема його дослідження: «Магія та технологія у сучасній поезії та прозі». Попри це актор входить у список десяти найрозумніших зірок Голлівуду.
Популярність актор здобув, знявшись у телесеріалі X-files (1993-2002). Крім кіно, п. Духовни захоплюється літературною творчістю, пише романи, але не публікує їх. 6 травня 1997-го Девід одружився з актрисою Теа Леоні. У них народилося двоє дітей: донька Маделейн Вест Духовни (квітень 1999-го) і син Кід Міллер Духовни (червень 2002-го). Родина мешкала у Малібу (штат Каліфорнія), але на одинадцятому році подружнього життя подружжя розлучилося, а Девід публічно зізнався у своїй гіперсексуальності. Він пройшов курс лікування у клініці відповідного профілю. Через півроку, у січні 2009-го пара оголосила про відновлення стосунків. Аналогічний за своїм розвитком розрив та об’єднання назад Девіда і Теа відбулися у червні-липні 2011-го. Після цього Девід і Теа жили у Нью-Йорку нарізно, кожен придбав собі окрему квартиру. 10 серпня 2014 року стало відомо, що Девід Духовни та Теа Леоні розлучилися офіційно.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply