Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Воротар «Шахтаря» став героєм мультфільму

Автор:

|

Грудень 25, 2019

|

Рубрика:

Воротар «Шахтаря» став героєм мультфільму
Андрій П’ятов

Андрій П’ятов, голкіпер «Шахтаря» і футбольної збірної України, став одним із головних героїв нової серії популярного американського мультфільму The Champions, який присвячений Лізі чемпіонів. У мультфільмі спершу показали нараду голкіперів, в ході якої до приміщення входить Томас Мюллер, форвард «Баварії». Він розповідає про те, що планеті загрожує небезпека, позаяк в її бік летить метеорит у вигляді футбольного м’яча. Футболіст хоче, щоб воротарі допомогли врятувати планету.
Голкіпери не знають, що робити, аж тут П’ятов, котрий самотньо сидить в останньому ряду, курить цигарки і п’є горілку, каже, що має ідею. Українця питають: «А ти хто, до дідька, такий? Андрій називає себе і каже, що знає, як врятувати планету.
Голкіпери відправляються в Прип’ять, де з’ясовується, що у П’ятова шість пальців. Воротар «Шахтаря» показує іншим воротарям захованого в секретному сховищі гігантського робота, який може вирушити в космос. Проте управляти його частинами тіла повинні голкіпери. У підсумку робот летить у космос, але неузгодженість дій воротарів призводить до того, що метеорит таки падає на Землю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply