Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Вільний доступ до перегляду серіалів і фільмів

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Вільний доступ до перегляду серіалів і фільмів

Канал Ейч-Бі-О надав безкоштовний доступ до свого контенту, щоб скрасити час усім, хто зараз перебуває на карантині або в самоізоляції. На початку квітня канал запустив кампанію #StayHomeBoxOffice, в рамках якої зараз доступні 500 годин безкоштовного перегляду програм на сервісах HBO Now і HBO Go, де представлені такі культові серіали, як «Клан Сопрано», «Силіконова долина», «Спадкоємці», «Прослуховування» й інші. Крім цього, безкоштовно доступні 20 фільмів від Warner Bros., зокрема, «Покемон. Детектив Пікачу» і «Лего. Фільм 2». Це вперше сервіс зробив безкоштовним таку велику кількість контенту. В Ейч-Бі-О наголосили, що так хочуть допомогти всім залишатися вдома та берегти своє здоров’я.
Доступ до ліцензійного відеоконтенту, раніше доступного лише для власників premium-підписки, відкрив і український файлообмінник Fex.net. Нова послуга доступна за передплатою — від 1 USD на місяць. Наразі в відеобібліотеці є більше 50 фільмів, та їхню кількість обіцяють збільшити. Відеоконтент призначений лише для особистого використання. Його заборонено копіювати, поширювати і використовувати для комерційних цілей. Fex.net — хмарний сервіс зберігання та передачі даних, запущений у 2017 році. Ним займається команда закритого файлообмінника Ex.ua.
Український концерн 1+1 media також відкривають доступ до відеобібліотеки для всіх користувачів послуги. Усім користувачам надали вільний доступ до новинних і дитячих телеканалів, а також до відеобібліотеки онлайнкінотеатру Ivi з понад 7 тис. фільмів і серіалів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply