Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Версію Болдвіна про вбивство українки спростували

Автор:

|

Серпень 24, 2022

|

Рубрика:

Версію Болдвіна про вбивство українки спростували
Алек Болдвін після смертельного інциденту

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) встановило, що пістолет зі зйомок фільму «Іржа», з якого голівудський актор Алек Болдвін застрелив операторку Галину Гатчинс, не міг вистрілити без натискання на спусковий гачок. Раніше актор стверджував, що постріл стався випадково.
Слідчий експеримент засвідчив, що навіть зі зведеним курком і при ударі по револьверу F.lli Pietta він не міг вистрілити без втручання стрільця. «Зі зведеним на чверть або навіть наполовину курком пістолет не можна було змусити стріляти без натискання на спусковий гачок», — йдеться у звіті ФБР.
21 жовтня 2021 року Алек Болдвін випадково застрелив з пістолета на знімальному майданчику операторку та поранив режисера. Інцидент стався на ранчо Бонанза-Крік під час зйомок вестерну «Іржа». Актор вистрелив із реквізитного пістолета, але в ньому замість сліпих набоїв виявилися бойові. Від поранень на місці померла українка Галина Гатчинс. У тому, що сталося, поліція підозрює двох людей — асистента режисера Дейва Голлса, який передав п. Болдвіну зброю, й Анну Ґутьєррес-Рід, експертку зі зброї. Актор уперше прокоментував журналістам смерть Гатчинс аж за тиждень. Він зазначив, що не може коментувати смерть жінки, поки триває розслідування, але назвав її подругою та запевнив, що допомагає її сім’ї. А в грудні 2021 року п. Болдвін заявив, що вважав, ніби пістолет заряджений сліпими набоями, і наголосив, що не натискав на спусковий гачок, а постріл стався випадково.
Як повідомляв «Міст», українець подав до суду на Алека Болдвіна.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online