Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Василь Вірастюк зіграв глухонімого вікінга

Автор:

|

Вересень 11, 2019

|

Рубрика:

Василь Вірастюк зіграв глухонімого вікінга
Поліна Печененко

Поліна Печененко виконує центральну роль у фільмі «Поліна і таємниця кіностудії». Крізь магічні двері її героїня потрапляє у різні стрічки. «У який фільм ви мріяли би провалитися? — запитує акторів фентезі-стрічки «Поліна і таємниця кіностудії» кінокритик Андрій Алферов. Він був ведучим на вечірці перед допрем’єрним показом стрічки спільного виробництва України, Франції та Бельгії.
«Великий Ґетсбі», — відповідає 15-річна виконавиця головної ролі. — Якби опинилася всередині, врятувала б Леонардо ДіКапріо. Також спостерігала б за цією магією США 1920-х, відтвореною на екрані».
Поліна за сценарієм нічого не знає про своє минуле та батьків. Живе зі злою тіткою й її сином. Вони планують отруїти дівчину, щоб заволодіти її спадщиною — кіностудією «Сінема». У скрині матері Поліна знаходить магічний годинник, за допомогою якого можна опинитися всередині фільмів. Дівчинка тікає від тітки на студію, де до неї звертається Володар кіночасу. Розповідає, що вона має дар мандрувати по той бік екрану, як і її матір. Поліна вирушає в подорож кіносвітами. Повинна допомогти персонажам подолати безлад, що там панує, та дізнатися правду про власну сім’ю, за сюжетом.
У своїх мандрах героїня потрапляє у воєнне, музичне, спортивне й історичне кіно. У стрічці залучений міжнародний акторський склад. У ролі Володаря кіночасу з’являється француз Жан Рено. Саму себе грає казахстанська боксерка 13-річна Евніка Саадвакасс. Богатир Василь Вірастюк утілює глухонімого вікінга Голіафа, котрий загубився в чужому фільмі.
Стрічку зняв французький режисер Оліас Барко. Оператор — Тьєррі Арбоґаст, котрий працював над 12 роботами Люка Бессона. «Цей екскурс різними кіножанрами можна порівняти з перемиканням телеканалів у марній спробі натрапити на щось цікаве, — розповідає кінокритик Олександр Гусєв. — Розповідь далека від логічності й елементарної зв’язності — спантеличить досвідченого гравця у квести і нажене тугу на шанувальника казок. Епізоди з жанрами ніби довільно складені різними авторами, що не мали уявлення, як почалася історія, і не цікавляться, як їй треба закінчитися. Окремі сцени начебто насичені атрибутами пригодницького кіно — погонями, бійками й перетвореннями. Але позбавлені напруги, мляві, невиразні». Бюджет «Поліни і таємниці кіностудії» — 54 млн грн.

Ілля Прокопенко, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply