Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

В Україну приїждала Анджеліна Джолі

Автор:

|

Травень 14, 2022

|

Рубрика:

В Україну приїждала Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі в Бориславі

Анджеліна Джолі, голівудська акторка та послиня доброї волі Організації Об’єднаних Націй, приїхала в Україну. Вона поснідала в одному з кафе Львова. На залізничному вокзалі гостя зустріла пасажирів евакуаційного потяга з Покровська та погомоніла з ними. А коли пролунав сигнал повітряної тривоги, були змушена разом із усіма бігти в укриття. На запитання «Чи страшно вам?» відповіла: «Ні, ні, я в нормі».
Також користувачі Мережі оприлюднили фото та відео, на яких показано, як американка розплакалася під час зустрічі з переселенцями, як бавиться з дитиною в інтернаті та розмовляє з літньою жінкою посеред вулиці.
А Андрій Садовий, мер Львова, пожартував, що не має номеру телефону акторки, бо сам «бачив її хіба ззаду», натомість закликав жертвувати гроші на потреби українського війська.
Після відвідин Львова Анджеліна завітала до міста Борислав Львівської області. Там побувала у навчально-реабілітаційному центрі «Гармонія». «Гості приїхали до дітей з подарунками та гарним настроєм», —повідомила місцева влада. Джолі поспілкувалася з вихованцями установи, а також дітьми-переселенцями, яких евакуювали з Луганщини.
У Москві дуже злостилися з цього приводу. Марія Захарова, прессекретар Міністерства закордонних справ (МЗС) Російської Федерації (РФ), заявила, що Анджеліну Джолі «покликали» в Україну, щоб відвернути евакуацію цивільних із Маріуполя. Вона запевняє, що світ нібито не звертає уваги на знищення Маріуполя рашистськими окупантами та блокування цивільного населення у бункерах заводу «Азовсталь».
У відповідь МЗС України порадили російським колегам звикати до того, що події у світі розвиваються не на їхню користь. «Подобається, не подобається, а Москві доведеться змиритися з новою реальністю: Україна може зателефонувати «розкрученому представнику всього світу» (так Захарова назвала Джолі), а Росія — ні. Від російського режиму зараз відхрещуються навіть маргінальні зірки іноземного шоу-бізнесу», — зазначив Олег Ніколенко, речник українського зовнішньополітичного відомства.
Він також зазначив, що світ уже побачив достатньо доказів варварства путінської Росії під час її війни проти України. «Реабілітація в очах міжнародної творчої спільноти стала нездійсненною місією для РФ», — зауважив спікер.
Водночас хлопець на ім’я Євген, який працює прибиральником у кафе, яке навідала кінозірка, виставив на продаж круасан, який, за його словами, вона не доїла. За лот просить 1 млн грн із можливістю торгу.
А за Анджеліною Джолі на західній Україні з’явився 82-річний Єн Мак-Келлен, відомий своєю роллю мага Гендальфа в епопеї «Володар перснів».
Як повідомляв «Міст», Анджеліна Джолі вступилася за Україну.

Євген Клен

About Author

Meest-Online