Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

В Італії розпочали зйомки фільму «Небо-парасолька»

Автор:

|

Березень 30, 2021

|

Рубрика:

В Італії розпочали зйомки фільму «Небо-парасолька»
Сцена зі стрічки «Небо-парасолька»

В Італії почалася заключна стадія зйомок італійсько-українського фільму Umbrella Sky. Робота над цим проєктом розпочалася ще 2015 року. Початкова робоча його назва була «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах». З того часу відбулося багато змін.
Першу частину фільму впродовж трьох тижнів фільмували в Україні, у Карпатах, а продовження стрічки — у Генуї й Імперії, що в італійському регіоні Ліґурія. В головних ролях «Неба-парасольки» знімаються Сімоне Коста та Богдан Бенюк. Режисер-постановник — Заза Буадзе.
За сюжетом, молодий італієць українського походження (Сімоне Коста) їде в покинуте село Буркут Верховинського району на Івано-Франківщині, щоб розвіяти прах своєї матері. Тут живе його дід-гуцул, колишній клоун Алексіс (Богдан Бенюк) на прізвисько Буба. Після цієї зустрічі відбудеться низка незвичайних подій, які об’єднають їх обох. Доки хлопець виконує останню волю матері, дід також помирає і просить відвезти його парасольку у віллу Грок.
Фільм «Небо-парасолька» покажуть в Італії, Великій Британії, Україні та Сполучених Штатах на платформі Netflix. Враховуючи високий міжнародний рівень акторів і продюсерів, фільм обіцяє бути цікавим. Крім цього, за його посередництва шанувальники кіно в усьому світі дізнаються більше про Україну.
Як повідомляв «Міст», український фільм переміг на кінофестивалі в Італії.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply