Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Українці — серед найкращих

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Українці — серед найкращих
Сцена з фільму Give Me Liberty

Фільм українських продюсерів Олега Кохана і Олексія Макухіна Give Me Liberty потрапив десятку найкращих фільмів 2019 року. Режисерська робота Кирила Михановського потрапила відразу в два рейтинґи — The Hollywood Reporter і The Washington Post.
Незалежна стрічка з невеликим бюджетом опинилася в одному ряду з такими грандами, як «Ірландець» Мартіна Скорсезе, «Якось у Голівуді» Квентіна Тарантіно та «Паразитами» Пон Чжун Хо, яка перемогла на Каннському фестивалі.
Прем’єра фільму відбулася на фестивалі Sundance 2019, а допрацьовану версію представили в програмі Двотижневик режисерів на Каннському кінофестивалі 2019. Стрічка отримала хороші відгуки в пресі. «Абсолютно, прекрасно непередбачуваний від сцени до сцени, Give Me Liberty привабить вас своїми захоплюючими дією і вибухами різнобічного гумору», — написала про неї The New York Times.
В основі сюжету фільму — хроніка одного хаотичного, напруженого та смішного дня молодого водія мікроавтобуса. Головний герой, еміґрант Вік, намагається вчасно доправити своїх різних, як сама Америка, пасажирів до пункту призначення. Але вулиці Мілвокі перекриті, долі героїв переплітаються і вони відкривають життя один одного. Продюсери планують, що українські глядачі зможуть побачити цей фільм уже незабаром.
Над його створенням працювала велика команда з різних країн, тому особливо приємно отримати підтвердження, що в ХХІ ст. кіномистецтво справді не має меж і національностей, а теми, які підняв Кирило Міхановський, відгукуються в серцях глядачів Європи та США. Це по-справжньому незалежний фільм, який відбувся завдяки колективним зусиллям. Ми вдячні всій команді і особливо Кирилу Міхановський, Еліс Остін, Валу Абелю та Сергію Штерну», — розповіли продюсери.
Крім цього, належно оцінили акторські дебюти двох акторів — Кріса Голуста і Лори Спенсер, ролі яких критики The Hollywood Reporter додали до переліку 25 кращих акторських робіт 2019-го разом із Антоніо Бандерасом, Бредом Пітом, Хоакіном Феніксом, Скарлетт Йогансон та іншими.
Водночас авторитетне видання The Rolling Stone внесло український фільм «Плем’я» режисера Мирослава Слабошпицького до 50 найкращих фільмів десятиліття, що минає. «Плем’я» розмістилося на 48-й позиції, обійшовши «Чорну Пантеру» й «Якось у Голівуді».
На першій позиції розташувалася стрічка 2016 року «Місячне сяйво», за ним іде «Соціальна мережа» (2010), а замикає трійку найкращих «Корпорація «Святі мотори» (2012). «Плем’я» було першим повнометражним фільмом у кар’єрі Мирослава Слабошпицького. На Каннському кінофестивалі 2014-го фільм здобув відразу три нагороди, зокрема, й Гран-прі. «Плем’я» розповідає про життя в інтернаті глухонімих підлітків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply