Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Український мультсеріал запустили на італійському телебаченні

Автор:

|

Червень 04, 2021

|

Рубрика:

Український мультсеріал запустили на італійському телебаченні
Хоробрі зайці

Італійська компанія Rai Ragazzi отримала права на прем’єрний показ мультсеріалу «Хоробрі зайці» (Brave Bunnies) на своїх платформах. Епізоди спершу з’явилися на стрімінговому сервісі Rai Play, а згодом почалася ротація на загальнонаціональному телеканалі Rai Yo Yo.
«Хоробрі зайці» — анімаційний серіал для дошкільнят, що розкриває теми різноманітності й інклюзивності. Головні герої Боп і Бу жили у Заячому місті разом із Татом Заєм, Мамою Заєю та крихітними Займалятами. Але природна хоробрість і допитливість спонукали героїв покинути рідну Морквяну долину, щоб дослідити великий Зайцесвіт і знайти нових друзів. Усією родиною вони сідають на облавок дивовижного Зайцебуса і разом вирушають у велику подорож», — ідеться в повідомленні компанії Film.ua.
Серіал «Хоробрі зайці» створили за ідеєю Ольги Черепанової, креативної продюсерки Glowberry, підрозділу Film.ua Group, у копродакшні з іспанською мультиплікаційною студією Anima. Візуальний стиль розробила Анна Сарвіра, українська ілюстратора та мистецька директорка проєкту. Головний режисер — Тім Ференбах (Велика Британія), головний сценарист — Джон Ван Брюґґен (Канада). Світовий дистрибутор мультсеріалу — студія Aardman Animations. Анімаційний проєкт створювали за підтримки Держкіно та Міністерства молоді й спорту України.
«Ми дуже раді прем’єрі Brave Bunnies в Італії. Це справді визначна подія, адже Італія — стратегічно важлива для нашого бренду. KidsMe та De Agostini Editore Group стали партнерами Glowberry та відкрили нам шлях до глобальної дистрибуції. Кожен новий глядач Brave Bunnies надзвичайно мотивує та надихає нас. Ми впевнені, що італійській авдиторії сподобаються пригоди «Хоробрих зайців» так само сильно, як і нам», — прокоментував подію Сергій Молчанов, CEO Glowberry.
Паралельно триває робота над італійським виданням книг Brave Bunnies — DeA Planeta Libri стане першим у світі видавцем, який випустить книги за мотивами цього популярного серіалу. Перші шість книжок вийдуть до кінця літа 2021-го, а на 2022 рік заплановані додаткові випуски.
Як повідомляв «Міст», мультфільм львів’ян здобув шалену популярність у США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply