Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Український фільм переплутали з «Грою престолів»

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Український фільм переплутали з «Грою престолів»

Кадри історичного бойовика «Король Данило» Тараса Химича, що виходить цього року у прокат, в Інтернеті переплутали з американською кіносагою «Гра престолів». Користувачі Facebook відзначили загальну подібність картинки та схожий одяг героїв. Світлину додала кінознавець Олеся Анастасьєва.
«11 жовтня в український прокат виходить фільм «Король Данило». Це друга повнометражна ігрова стрічка режисера Тараса Химича (перша була «Жива»). Використовуючи свої зв’язки, я здобула кадр зі знімального майданчика і поділюся ним із вами. Перед тим показала його кільком друзям і всі в один голос сказали, що то наша відповідь Game of Thrones. Отже, чекаємо», — написала Олеся.
«Бачив уривки нового українського фільму «Король Данило» — місцями Голівуд відпочиває. Видається, що незабаром в Україні вийде фільм, зовсім не схожий на звичну пострадянську халтуру. По-перше, тому що знімає його людина, якій одночасно із досвідом вдалося зберегти неймовірний запал. По-друге, наскільки я зміг побачити, ставлення до кіно в Тараса Химича трохи інше, аніж те, яке звикли бачити у нас в кіно, — головне освоїти кошти. Йому і його команді важливо зробити справу. До прикладу, кастинг акторів у нього передбачав 450 осіб із усієї країни, а не просто знайомих, як це часто трапляється, — розповів політолог та історик Олександр Палій. — Нарешті його фільм фінансують не чиновники за бюджетні кошти, для того, щоб їх побільше освоїти, а такі ж ентузіасти, які, як бджоли на мед, реагують на справжнє, з’являючись, як у кіно, в моменти, коли вони найбільше потрібні».
Наразі ж зйомки фільму тривають. Це буде дуже видовищне кіно. Тарас Химич — режисер, котрий знімає якісне українське кіно. Він і команда буквально живуть стрічкою. «Наша ідея — відкрити Данила: хто він був як людина, яким був його характер і яку роль відіграв для нас. Це людина, здатна ухвалювати неординарні рішення, яка може бути водночас відчайдухом і миротворцем», — зазначив п. Химич.
Це перший масштабний проект, який не просто знімають у Західній Україні, але й вироблятимуть безпосередньо тут. Режисер Тарас Химич та його команда представляють західноукраїнську кінокомпанію Invert Pictures. «За нашої підтримки Тарас Химич і ми, команда фільму, доведемо, що в Україні є свій кіноепос, свої кіношедеври, свої талановиті каскадери, голівудської краси актори, художники костюмів, гримери, а головне історія і герої. Долучайтеся!» — закликає Олеся Галканова-Лань, продюсер фільму.

Ірина Цицак, «Львівська пошта»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply