Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Українська стрічка «Смачного!» збуджує апетит

Автор:

|

Липень 10, 2019

|

Рубрика:

Українська стрічка «Смачного!» збуджує апетит

Олег Шамшур

Після презентації короткометражної стрічки «Смачного!» у Парижі Олег Шамшур, Посол України у Франції, поділився своїм враженням від стрічки. «Було смачно. Я б сказав так, мабуть, найбільший комплімент для авторів те, що стрічка збуджує апетит. Як на мене, дуже вдало показали, що наші продукти якісні, свіжі, природні. Це якраз та ніша, яку ми можемо заповнити», — сказав він.
Дипломат певен, що стрічку мають побачити не лише у Франції, а й в інших країнах, і після перегляду, глядачі захочуть скуштувати українське, особливо те, що бачили на екрані. За його словами, кадри Києва, Одеси й інших українських міст мають привабити туристів.
«Смачного!» — це короткометражна стрічка про двох кухарів: українця Миколу та француза Патріка. Вони змогли поєднати гастрономічні можливості України та Франції і створити новий неперевершений смак. Презентували стрічку в приміщенні Французького інституту в Парижі. Працювали над нею Best Friends Film. Ідея створення стрічки належить Міністерству інформаційної політики України.
Це не перша такого штибу робота. Торік відбулася презентація української стрічки «Дякую». Фільм був відзначений спеціальною премією Special Awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (Хорватія). Також стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок — реґіон» на XI Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» виграла і в номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short To The Point (Румунія).

Ірина Драбок, «Укрінформ»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply