Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Українська драма відкриє кінофестиваль у США

Автор:

|

Січень 21, 2021

|

Рубрика:

Українська драма відкриє кінофестиваль у США
Кадр зі стрічки «Пульс»

Світова прем’єра української стрічки «Пульс» відбудеться 29 січня на Flathead Lake International Cinemafest. Біографічна спортивна драма «Пульс», створена на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук, стане фільмом-відкриттям міжнародного кінофестивалю в Полсоні (штат Монтана). Це стане також і світовою прем’єрою фільму. 31 січня картину покажуть вдруге — на закритті події. Стрічку також номінували одразу у чотирьох категоріях: найкращий фільм, найкращий режисер (Сергій Чеботаренко), найкраща акторка (Наталія Бабенко) та найкращий актор (Станіслав Боклан).
Сою роботу на фестивалі представить Сергій Чеботаренко. Після показу він також проведе Q&A-сесію з глядачами. «Прем’єрний показ фільму «Пульс» на американському кінофестивалі для мене завжди був мрією, й я дуже радий, що мрія стала реальністю. Дуже вдячний організаторам за чотири номінації, особливо в категорії найкращий фільм і найкращий режисер, і за те, що наш фільм відкриває фестиваль», — заявив режисер.
«Ми надзвичайно пишаємося тим, що «Пульс» став фільмом-відкриттям фестивалю. Отже, ми не тільки поборемося у чотирьох номінаціях, а ще й першими покажемо нашу стрічку авдиторії», — додав Єгор Олесов, продюсер стрічки.
Кінофестиваль триватиме з 29 по 31 січня як офлайн, так і онлайн. Усі події відбуватимуться наживо. Для тих, хто надає перевагу віртуальному формату, фільми будуть доступні на спеціальному порталі після завершення усіх скринінгів.
Як повідомляв «Міст», кінокритики назвали найкращі українські фільми року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply