Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Українка в Італії отримала престижну премію

Автор:

|

Липень 04, 2021

|

Рубрика:

Українка в Італії отримала престижну премію
Іванна Легкар

У Римі (Італія) відбулася церемонія нагородження 66-ї кінопремії David di Donatello, на якій Іванна Легкар, уродженка Снятина Івано-Франківської області, здобула почесну премію за важливий внесок у безпечне відновлення діяльності кіно- й аудіовізуальних постановок у Римі й Італії під час коронавірусної кризи. Про це повідомив Михайло Радевич, адміністратор групи «Снятинчани» у Facebook.
Трансляцію заходу проводили в прямому ефірі в прайм-таймі на каналі Rai1. Цього року а нагородженні внесли поправки до регламенту, щоб мати можливість допустити до конкурсу також фільми, які до цього не були номіновані через надзвичайні заходи, пов’язані зі стримуванням пандемії Covid-19. Глядачі не могли насолоджуватися показом у кінотеатрах, тому кінороботи поширювалися на стрімінгових платформах.
Іванна Легкар навчалася в Снятинській загальноосвітній школі № 2 (тепер — Снятинський ліцей Бажанського). Вже в Італії 2013-го закінчила факультет фармації з відзнакою, а 2014-го отримала ступінь магістра другого рівня з економіки й менеджменту у Венеційському університеті Cа Foscari. Три перші роки своєї кар’єри працювала в лікарняній аптеці місцевої мережі Mirano у Венеції. Потім ще три роки — в системі планування й управління медичними компаніями у Венеції, Удіне, Неаполі і, нарешті, в Римі. В столиці Італії займає посаду директора фармкомпанії Gemelli A Casa Spa.
Як повідомляв «Міст», «Мати Апостолів» отримала три нагороди в Нью-Йорку.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply