Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Українка підкорила Голівуд

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Українка підкорила Голівуд

Іванна Сахно, голівудська акторка з українським корінням, приїхала до Києва, щоб озвучити свою героїню в американському фантастичному бойовику «Тихоокеанський рубіж-2». У свої 20 років вона працює на одному майданчику з акторами світового масштабу Скотом Іствудом, Роном Перлманом і Мілою Куніс.
Іванка народилася в Києві в сім’ї кіношників, тому змалечку багато часу проводила на знімальних майданчиках. Її кіномрія почалася вже у вісім років. Тоді мама показала дівчинці фільм «Амелі» і та настільки закохалася в кіно, що вже наступного року отримала свою першу роль у ситкомі «Леся + Рома».
Дитячі гонорари за українські теле- та кінознімання Іванка не витрачала на іграшки, а відкладала на навчання за кордоном. У 13 дівчинка поїхала вчитися до звичайної канадської школи у Ванкувері (провінція Британська Колумбія), практично не знаючи англійської.
Якось дівчині вдалося потрапити на майстер-клас двох голівудських кастинг-директорів, котрі свого часу відкрили світу Джулію Робертс і Леонардо ДіКапріо. Це була перша зустріч Іванни з Голівудом, яка продовжилася вже в Лос-Анджелесі.
Тепер акторка ідеально володіє англійською, але не припиняє займатися з викладачами. А щоб не повернути слов’янського акценту, навіть із батьками спілкується англійською. Втім Україна — невід’ємна частина її життя. Акторка переконана: у світі про нас знають настільки, наскільки ми самі про себе говоримо. Тому під час Революції гідності разом із українською діаспорою вийшла на мітинґ в Америці. А два роки тому на червоній доріжці Каннського кінофестивалю з’явилася з табличкою на підтримку ув’язненого українського режисера Олега Сенцова.
Вже незабаром на світові екрани виходить сиквел фантастичного блокбастера «Тихоокеанський кордон» від студії Universal і комедія «Шпигун, який мене покинув», і в обох фільмах грає Іванна Сахно. Вона зауважила, що приїхала до української столиці не лише озвучити свою героїню, а й для того, щоб зустрітися з українськими дизайнерами. «У мене є велике бажання одягати саме українських дизайнерів на червоні доріжки», — підсумувала акторка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply