Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Українець зіграв у популярному серіалі «Дивні дива-3»

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

Українець зіграв у популярному серіалі «Дивні дива-3»
Алек Утгофф

Компанія Netflix презентувала третій сезон телевізійного серіалу «Дивні дива» (Stranger Things), який одразу ж отримав шалену популярність. Виявилося, що до зйомок автори серіалу запросили не лише знаменитих голівудських акторів, але й 33-річного українця Алека Утгоффа.
До презентації серіалу автори проекту не розкривали деталей сюжету, уникаючи будь-яких коментарів. Тому лише після прем’єри, що відбулася на сайті Netflix, журналісти дізналися, що у стрічці з’явився українець. 33-річний киянин Алек Утгофф зіграв одну з колоритних ролей — він майстерно перевтілився у неординарного вченого Олексія Смірнова.
Після цієї ролі Алек не приховує, що отримав шалену популярність. Кількість його прихильників зросла в кілька разів, а сам актор отримав десятки повідомлень зі словами підтримки. «Дякую всім за теплі слова та підтримку! Я справді вражений, що ви насолоджувались моєю грою та резонували з настроєм. Я намагався відповідати людям, наскільки міг. Я хотів ще раз подякувати за ту енергію, яку ви мені дали через ваші повідомлення», — написав Алек у соціальній мережі.
Народився перспективний актор у Києві. Однак у шкільному віці він разом із сім’єю еміґрував із України. Тоді хлопцю було 11 років. Навчався у Великій Британії, а після цього переїхав жити до Лос-Анджелеса. Утгофф вже встиг зіграти епізодичні ролі в таких фільмах, як «Турист», «Джек Раян: Теорія хаосу», «Мордехай», “Місія нездійсненна-5» та інших. У мережі Алек Утгофф залюбки публікує світлини з приватного життя та навіть із поїздки до Росії. Українець здійснив мандрівку у березні 2019 року та позував на головній площі Москви.
«Дивні дива» — науково-фантастичний серіал, які зняли Метт і Росс Даффери. До останнього вони тримали інтригу про сюжет продовження кінострічки «Дивні дива». Події третього сезону розгортаються за рік після останніх перипетій у 1980-х. Четверо підлітків із провінційного містечка Гокінз та їхня подруга потрапляють у нові пригоди. Їм доведеться зустрітися з монстрами з паралельного Всесвіту, портал до якого був відкритий ще в попередніх сезонах. Дівчина з вродженими надможливостями вкотре намагатиметься врятувати своїх друзів і місто від чергового пришестя чудовиськ. Головні ролі у серіалі виконали: Вайнона Райдер, Девід Гарбор, Фінн Волфхард, Міллі Боббі Браун, Гейтен Матараццо, Калеб Маклафлін, Наталія Даєр, Чарлі Гітон, Кара Буоно та Меттью Модайн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply