Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

UkraЇner презентував у Києві «реліктові» професії

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

UkraЇner презентував у Києві «реліктові» професії

Шість героїв. Шість українців. І шість різних історій зібрав проєкт UkraЇner в одному фільмі. Кожна історія — про буденне життя різних людей і майже невідомих професій. Обирали героїв із різних куточків України, а їхнє життя геть не пов’язане одне з одним. Так автори проєкту вирішили розказати про Україну.
Знімали стрічку UkraЇner. The Movie впродовж пів року, долучилася команда у три сотні волонтерів, які шукали героїв для стрічки. Профінансував документальний фільм про країну Український культурний фонд, на понад 1 млн грн. Презентували його в Центрі сучасного мистецтва М17. Подивитися UkraЇner The Movie можна буде до 15 січня.
Ольга Шор, продюсерка фільму «UkraЇner. The Movie», каже: «Ми хотіли показати те, наскільки Україна різноманітна. Наскільки унікальні є професії, якими люди займаються. Скажімо, бортники є, маячники, це ті професії, які скоро кануть у лету просто. І ми показуємо цих людей в їхньому звичному середовищі. І показуємо, скажімо, трансформацію того, як відбувається зміна дня від ранку до вечора в кожної людини».
Наталя Шпитковська, директорка центру сучасного мистецтва М17, зауважує: «Те, що зробив український культурний фонд, — це такий ковток свіжого повітря для багатьох культурних організацій. Перевага віддається проєктам, що роблять промоцію українській культурі й українському мистецтву».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply