Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

У Торонто Шварценеґґеру подарували вишиванку

Автор:

|

Липень 02, 2022

|

Рубрика:

У Торонто Шварценеґґеру подарували вишиванку
Арнольд Шварценеґґер і Влад Кабанець

Арнольд Шварценеґґер отримав у подарунок вишиванку луцького бренду від українця Влада Кабанця, який працює у Торонто над серіалом разом із голівудським актором. «Я підійшов до нього і сказав: привіт, я з України, я б хотів від імені всіх українців, подякувати тобі за підтримку і подарувати маленький презент і дістав цю вишиванку. Він на неї поглянув і сказав, що вона дуже схожа на його національну австрійську сорочку. А я пожартував, кажу: напевно, ви здерли її у нас, хлопці», — розповів п. Кабанець.
Він зазначив, що вирішив це зробити спонтанно на знак подяки за підтримку України. Влад переїхав із Бучі до Канади 2013-го, там працює актором у Торонто. Він наголосив, що Арнольд Шварценеґґер багато знає про Україну та підтримує українців під час війни. «Розумію, що хлопці, які на передовій, які нас захищають, вони так само виросли на «Термінаторі», бавилися в термінаторів, як були малими. Гадаю, що для них підтримка Арнольда хоч трішечки, але все ж підійме настрій», — вважає український актор.
Водночас Арнольд Шварценеґґер заявив, що Європа винна у фінансуванні війни РФ проти України. Він звинуватив Європу в купівлі російських енергоносіїв у той час, коли ракети падають на українські землі. «1,3 тис. ракет, які Росія випустила за перші два місяці війни по Україні коштували 7,7 млрд EUR. За цей же час Європа заплатила росіянам 44 млрд EUR за енергоносії. На наших руках кров. Ми повинні зробити все, щоб позбутися нашої залежності від викопного палива», — заявив актор.
Як повідомляв «Міст», Арнольду Шварценеґґеру подарували портрет у вишиванці.

Павло Дак, «Вголос»

About Author

Meest-Online