Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

У телесеріалі «Чорнобиль» використали матеріали українців

Автор:

|

Червень 19, 2019

|

Рубрика:

У телесеріалі «Чорнобиль» використали матеріали українців
Сцена з телесеріалу «Чорнобиль»

Для відтворення четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) у телевізійному серіалі «Чорнобиль» використали 3D-модель, яку створила українська продакшн-студія Postmodern. Адже на самій ЧАЕС знімати не можна, це — режимний об’єкт.
Як розповів Єгор Борщівський, директор студії, цю модель створили ще 2013 року для українського серіалу «Метелики». За його словами, коли стало відомо про знімання серіалу телеканалом Ейч-Бі-О, українці самі запропонували свою допомогу. «Дуже добре, прекрасна робота! Забираємо все, що у вас є», — відповіли автори «Чорнобилю». Над цією моделлю працювали шестеро осіб, робота тривала близько півроку. Для створення оригінальної моделі опрацювали низку архівних фото та відео.
А Львівський муніципальний чоловічий хор «Гомін» виконав один із саундтреків до серіалу «Чорнобиль». Пісня прозвучала в його останньому епізоді. «Серіал уже був на етапі завершення, і продюсерам серіалу був потрібен чоловічий хор, який би швидко записав цей саундтрек. Ми відразу ж погодилися, швидко зібралися в церкві святого Лазаря і за годину записали композицію «Вічна пам’ять», — зазначив Руслан Ляшенко, художній керівник колективу.
Петро Швайковський, співак хору, зазначив, що творці проекту шукали винятково український хор. Також він повідомив, що запис був зроблений за символічну плату. Однак скільки саме американська компанія заплатила, він не уточнив.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply