Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

У США раптово помер відомий український актор

Автор:

|

Травень 07, 2020

|

Рубрика:

У США раптово помер відомий український актор
Дмитро Дяченко

У Сполучених Штатах несподівано помер Дмитро Дяченко актор українського походження. Його тіло знайшли у своєму будинку в місті Дейтона-Біч (штат Флорида). Наразі невідомо, що могло стати причиною смерті: на тілі ознак насильницької смерті не було. Чоловікові було 52 роки.
Дмитро Дяченко народився 11 квітня 1968 року в Каліфорнії в сім’ї українського еміґранта й американки з грецькими і шведськими коріннями. Він відомий роллю Юрія у роботі американського режисера Бредлі Паркера «Заборонена зона» (Chernobyl Diarie), що розповідає про Чорнобильську зону відчуження. Прем’єра фільму в Україні відбулася в травні 2012 року.
Актор також епізодично з’являвся в таких фільмах, як «Солдат Джейн», «Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа», комедії «Будь кмітливим», телевізійних серіалах «Вокер, техаський рейнджер», «Сини анархії», «CSI: Місце злочину Майамі». 2015-го п. Дяченка визнали винним у жорстокому поводженні з тваринами: він приготував і з’їв кролика своєї колишньої подруги. Тоді його засудили до 60 днів виправних робіт і 48 годин обов’язкових робіт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply