Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Сеулі покажуть українську стрічку «Сторонній»

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

У Сеулі покажуть українську стрічку «Сторонній»

На міжнародному кінофестивалі у Сеулі (Південна Корея) відбудеться прем’єра українського фільму «Сторонній» режисера Дмитра Томашковського. Про це повідомила Державна аґенція України з питань кіно.
Фестиваль відбудеться з 20 по 26 вересня.
Автором сценарію та режисером фільму є Дмитро Томашпольський, продюсеркою — Олена Дем’яненко. Головні ролі виконали Анастасія Євтушенко і Даша Трегубова. Згідно з синопсисом, команда з синхронного плавання зникла під водою в басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропала під час прийому ванни. Яким чином ці справи пов’язані й який стосунок до них має лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, в кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще їй належить з’ясувати, хто вона насправді.
Державна аґенція України з питань кіно уклала з «Кінокомпанією Гагарін Медіа» контракт про надання проєкту «Сторонній» державної фінансової підтримки розміром 10 млн грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 20 млн грн.

До слова
11-й конкурс на підтримку від Державної аґенції України з питань кіно виграв 101 кінопроєкт. Відповідно до указу Міністерства культури України від 8 лютого ц. р., на державну підтримку кінематографа в бюджеті Держкіно на цей рік передбачені 508 млн грн. Загалом же бюджет Держкіно передбачає 521 млн грн витрат. Станом на 1 липня ц. р. за державної підтримки в Україні у другому кварталі було завершено 20 фільмів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply