Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

У серіалі Netflix з’явився образливий образ українки

Автор:

|

Січень 05, 2022

|

Рубрика:

У серіалі Netflix з’явився образливий образ українки
Сцена зі серіалу «Емілі в Парижі»

Олександр Ткаченко, міністр культури України, вирішив поскаржитися до Netflix через «карикатурний» і «образливий» образ українки в новому сезоні серіалу «Емілі в Парижі». Він зазначив, що раніше переглядав перший сезон серіалу і це «доволі непоганий розважальний серіал». «Однак у другому сезоні «Емілі в Парижі» маємо карикатурний образ українки, який є неприйнятним. А з іншого боку — ще й образливим. Такими бачитимуть українців за кордоном? Які крадуть, хочуть отримувати все безкоштовно, боятися депортації? Так не має бути», — вважає міністр.
Наприкінці грудня 2021-го на Netflix вийшло продовження телесеріалу «Емілі у Парижі» про пригоди молодої американки у французькій столиці. Епізод із українкою трапляється в четвертій серії, коли Емілі приходить на курси французької мови та знайомиться там із українкою на ім’я Петра.
Білявка Петра з Києва має характерний акцент і специфічний смак до одягу, але дівчата швидко знаходять спільну мову. За сюжетом, подруги опиняються в крамниці брендового одягу, де Петра цупить для себе й Емілі одяг і виводить нову подругу на вулицю.
Коли Емілі намагається присоромити Петру та просить її повернути все в магазин, та обурено відповідає: «Ти що, здуріла, я не можу такого зробити. Мене за це депортують». Тоді Емілі вириває в неї одяг і йде до крамниці сама. Після виходу серії, українські користувачі звинуватили творців серіалу в стереотипному зображенні європейок зі східної Європи та приниженні українок.
У відповідь у Netflix подякували за зворотний зв’язок, але про стурбованість українських глядачів зображенням українки не згадали.
Як повідомляв «Міст», Netflix змінив переклад слова «бандерівець».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply