Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

У Нью-Йорку протестували проти візиту кінорежисера з РФ

Автор:

|

Грудень 14, 2017

|

Рубрика:

У Нью-Йорку протестували проти візиту кінорежисера з РФ

У Нью-Йорку під будівлею одного з коледжів Мангеттену пройшла акція протесту проти приїзду російського режисера Олексія Учителя. Як розповіла Юлія Городецька, українська журналістка й одна з учасниць акції, в арт-центрі коледжу був запланований показ фільму «Матильда», який зняв російський кінорежисер. Вона також повідомила, що в акції взяли участь 17 осіб.
«Нам абсолютно начхати на художні чесноти/недоліки цього кіношедевру. Позиція проста: відкликаєш підпис із ганебного листа — приїжджаєш з гастролями в цивілізацію», — написала Юля в Facebook. У коментарі «Крим.Реалії» вона розповіла, що організатори заходу так і не вийшли до протестувальників і не відреагували на пікет. «Подібні акції плануються щоразу, коли приїжджає хтось, хто підписав цей лист діячів культури за анексію Криму», — зазначила журналістка та додала, що такі пікети проходять у Нью-Йорку з 2014 року.
Як писав «Міст», у березні 2014-го 511 діячів російської культури підписали лист до Путіна на підтримку анексії Криму. Серед них був і Олексій Учитель. А 13 листопада ц. р. активістку української діаспори Олексу Чопівську заарештували у Вашинґтоні під час протесту біля Національного собору проти організованого за участі посольства Російської Федерації «Концерту за єдність». Олекса разом із мамою роздавали листівки відвідувачам концерту, в якому брали участь російський дириґент Валерій Гергієв і піаніст Денис Мацуєв. Обоє 2014 року підписалися під листом на підтримку анексії Криму Росією й її політику стосовно України.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply