Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У Львові знімають містичне кіно

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

У Львові знімають містичне кіно

Знімальна група фільму «13 автобус»

Львівська кінокомпанія почала зйомки фільму «13 автобус». За жанром обіцяють філософську психологічну містичну драму. Перша локація зйомок — майже 200-річна вілла «Юлієтка». Уже її атмосфера надихає на містику.
Режисер Олександр Безручко, професор Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. Івана Карпенка-Карого, обіцяє: сюжет триматиме інтригу упродовж усієї стрічки. «Це буде надзвичайно красиве європейське кіно, за жанром — арт-гаус. Ми покажемо Львів із найкращого його боку як європейське місто: старовинна архітектура, бруківка, чарівні, цікаві люди», — коментує він.
«Ми знімаємо по всьому місту. В нас один із об’єктів якраз зупинка, бо пов’язано з автобусом. Будемо переміщувати зупинку по всіх локаціях, починатимемо в одному місці, закінчуватимемо в іншому. Буде цікаво», — додає продюсер Олексій Карпенко.
За традицією, після першого знятого кадру кіношники розбили тарілку. І одразу гайда до роботи. «13 автобус» — це філософська психологічна драма за сценарієм харків’янки Валерії Вінс. Сюжет закрутять навколо неіснуючої зупинки, де завжди присутня жінка. Долі її співрозмовників змінюються та починають коїтися дивні речі.
Персонаж актора Олексія Вертинського — пройдисвіт, котрий раптом пригадав, що у нього є донька. «Я сам ніколи не вибудовував власне життя так легковажно, як мій персонаж. І тому непросто мені зараз. Мені хочеться не робити таким дуже моральним виродком свого персонажа», — зізнається він.
Та попри нелегку роль, п. Вертинському таки пощастило: його доньку у кадрі втілюватиме й справді його донька Ксенія Вертинська. «У нас із татом є спільна робота в театрі. Тому разом нам просто. А на цьому знімальному майданчику ми ще розгону не набрали, ще не було спільних сцен. Але нам разом добре, як удома, лише тут треба серйозніше з татом балакати», — жартує дівчина.
Частину бюджету дає держава, решту шукають самі. Прем’єру фільму «13 автобус» обіцяють на 2018 рік.

Марічка Крижанівська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply