Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

У Києві знімають фінал фентезі «Тільки диво»

Автор:

|

Травень 24, 2018

|

Рубрика:

У Києві знімають фінал фентезі «Тільки диво»

Одну зі завершальних сцен українського фільму-фентезі «Тільки диво» знімають в українській столиці. Це історія юнака Северина, котрий ризикуючи власним життям рятує батька. Хлопцю доведеться боротися з фантастичними звірами та поганими хлопцями і здобути перемогу та серце коханої Софії.
Аби відтворити сцену кораблетрощі, збудували стилізований під XVII ст. вітрильник заввишки у десять метрів. Сцена стане однією з ключових у стрічці, каже режисер. «Тільки диво» знімають на замовлення Міністерства культури та Держкіно. Цей проект переміг у конкурсному відборі.
Зйомки розпочалися в грудні 2017-го. Планується, що глядач зможе його побачити вже цього року. Прокат фільму «Тільки диво» запланований в Україні, США, Канаді та низці європейських країн. «Ми вже наприкінці нашого знімального періоду. Зняли 90 % фільму. В нас залишилось п’ять знімальних днів з 60-х. Зараз знімаємо спецефекти. Світова прем’єра буде в Україні, паралельний реліз — в Америці, і ми намагаємося зараз просуватися на європейський ринок. Над цим працюємо. Дуже сподіваємося, що європейський глядач побачить українське справжнє добре гарне кіно, на рівні європейського», — зазначила Олена Каретник, режисер-постановник фільму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply