Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

У Києві знесуть кінотеатр «Загреб»

Автор:

|

Березень 20, 2019

|

Рубрика:

У Києві знесуть кінотеатр «Загреб»


Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення знести стару будівлю комунального кінотеатру «Загреб» у Голосіївському районі та рекомендувала затвердити його Київраді. «Надати дозвіл комунальному підприємству «Київкінофільм» на знесення комплексу нежитлових будівель загальною площею 2554,6 кв. м на вул. Голосіївській, які належать комунальній власності територіальної громади міста Києва», — йдеться в проекті рішення.
Як повідомила Наталія Мельник, директор Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації, рішення носить організаційний характер і спрямоване на підготовку до проведення інвестиційного конкурсу та залучення інвестора для будівництва об’єкта громадського призначення за цією адресою. «Після визначення переможця інвестиційного конкурсу й укладення з ним інвестиційного договору, відбудеться відшкодування інвестором вартості будівель. Проведуть оцінку їхньої вартості, і, відповідно до умов, які будуть в інвестиційному конкурсі, інвестор буде зобов’язаний передати в комунальну власність територіальної громади міста Києва ті площі, які є зараз у кінотеатрі «Загреб», в новому об’єкті, який буде збудований», — пояснила вона.
Також чиновниця повідомила, що кінотеатр «Загреб» не входить до програми приватизації комунального майна, тому є можливість вільного відведення земельної ділянки. «Затвердили Детальний план території, який дозволяє будувати на цій ділянці будівлі громадського призначення, в т. ч. кінотеатр. Тобто, функціональне призначення буде збережено: громадська будівля з приміщеннями кінотеатру», — пообіцяла п. Мельник.
До слова, в колишньому штабі Партії реґіонів знову буде кінотеатр. У приміщенні київського кінотеатру «Зоряний» проведуть реконструкцію, після чого в ньому будуть працювати чотири кінозали.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply