Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Берліні показали фільми «Української нової хвилі-2020»

Автор:

|

Вересень 25, 2020

|

Рубрика:

У Берліні показали фільми «Української нової хвилі-2020»
Ніч у Берліні

Показ короткометражних фільмів «Української нової хвилі-2020» відбувся в столиці Федеративної Республіки Німеччина (ФРН) за підтримки Українського кіноклубу в Берліні та Національного центру Олександра Довженка. Показ провели просто неба. «Радіємо таким чудовим ініціативам від Українського кіноклубу з популяризації українського кіномистецтва в Німеччині», — зазначили в Посольстві України в ФРН.
У програмі показів альманаху «Української нової хвилі-2020» було шість стрічок — «Петрівка-реквієм» Катерини Возниці, «Kолір фасаду: синій» Олексія Радинського, «Плюс один» Мирослави Клочко, «Нормальна» Діани Горбань та Іринки Громоцької, «У нашій синагозі» Івана Орленка та «Кохання» Микити Лиськова. У кіноклубі зазначили, що це неординарні стрічки молодих амбітних режисерів, які підіймають дражливі теми й експериментують із жанрами та стилями».
Український кіноклуб у Берліні, який тепер переріс в організацію CineMova e.V., існує з 2009 року і має на меті презентацію актуального кіномистецтва України в столиці ФРН. Крім цього, Олександра Бінерт, одна зі засновниць кіноклубу, активістка та право захисниця, регулярно проводить у теплі пори року цікаві екскурсії «Українським Берліном» українською, німецькою й англійською мовами, під час яких можна більше дізнатися про історичні зв’язки між обома країнами.
Як повідомляв «Міст», фільм про хлопчика з Донбасу номінували на «Еммі».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply