Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Торік на великі екрани вийшло 30 українських фільми

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Торік на великі екрани вийшло 30 українських фільми

Українське кіно впевнено заповнює свою нішу. Про це заявила Вільгельміна Меттель, художній керівник Гільдії незалежного кіно (ГНКУ). «Можна з повною упевненістю сказати, що українське кіно впевнено розвивається і заповнює свою нішу. Наприклад, 2013 року на екрани українських кінотеатрів вийшло всього 12 вітчизняних фільмів. 2014-го — 16, 2015-го — 24. А 2016-го вийшло аж 30. Це великий прогрес», — зазначила вона.
Функціонер пояснила, що українські телеглядачі не звертали увагу на українське кіно, оскільки воно не витримувало конкуренції. Зараз, вважає п. Меттель, «українське кіно виходить на новий рівень». Вона також нагадала, що у травні гільдія організовує прокат першого українського науково-фантастичного трилера «Мислителі» в кінотеатрах восьми областей України. До речі, п. Меттель є виконавицею однієї з ролей у цій стрічці.

До слова
Держкіно України презентувало трейлер повнометражного художнього фільму режисера Володимира Лерта «Мир вашому дому!» Фільм знятий за п’єсою радянського автора Григорія Горіна «Поминальна молитва», в основу якої лягли розповіді класика єврейської літератури Шолом-Алейхема. Стрічка знімалася в історичних місцях під Києвом, в багатьох кадрах трейлера можна впізнати Пирогово. Для зйомок були використані унікальні речі й інтер’єри кінця ХIХ — початку ХХ ст., в т. ч. будинок, який ще 1873 року купив Тев’є — реальний персонаж оповідань Шолом-Алейхема.

Афіша стрічки «Мир вашому дому!»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply