Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

«Тіні незабутих предків» зацікавили кінопрокатників США та Канади

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

«Тіні незабутих предків» зацікавили кінопрокатників США та Канади

У кінотеатрах України відбулася масштабна прем’єра містичного трилера «Тіні незабутих предків». Сюжет – доволі незаїжджений: 20-річний студент Іван любить повеселитися з друзями та задивляється на гарних дівчат. Але на парі дістає потужного стусана від кремезного однокурсника й розбиває стелаж із карпатським амулетом – згардою. На тілах восьми студентів виникають таємничі мітки, які змушують  їх вирушити до карпатських лісів боротися з древнім злом.
У головних ролях знялися молоді амбітні актори – випускники театральних вишів. «Це – дуже знакова роль для мене, було доволі складно. Але якщо порівняти те, як було складно та як було цікаво, то просто цікавість бере верх», – зізнається актор фільму Богдан Юсипчук.
Деякі артисти перед зйомками навіть пішли церкви на сповідь. «Він каже: головне, щоби не довелося грати диявола або когось на кшталт нього. А коли я відповів, що якраз так воно й буде, священик сказав таку річ, що Гітлера теж довелося комусь грати», – розповів актор із «Тіней незабутих предків» Владислав Никитюк.
Стрічку знімав оператор, відомий своєю роботою в епічній сазі «Сутінки». «Зйомки в Україні виявилися важкими, до локацій у Карпатах було складно добиратись, але природа в цій країні – неймовірна. А такої архітектури не знайдеш навіть у Штатах чи Франції», – зазначив оператор фільму «Тіні незабутих предків» Марк Еберлі.
«Таких стрічок має бути десятки на рік. До нього прикута така увага, бо він зараз єдиний вийшов. Такі фільми мають зніматися, бо це – дейт-муві, кіно для побачень, коли гарно прийти, провести вихідні, отримати настрій», – говорить режисер фільму «Тіні незабутих предків» Любомир Левицький.
Наразі продюсери вже закінчують перемовини щодо прокату фільму в Росії, зацікавив він і американців. «Ми навіть не очікували такого інтересу, ми не були до нього, тому що все, що ми чули про українське кіно: «Ви будете ходити й цілувати пороги, і нічого у вас не вийде». А неочікувано агенти самі до нас звернулися»,  – розповідає продюсер фільму Андрекс Селіванов.
А в планах режисера Левицького – зняти до 2015-го пригодницько-містичний фільм спільно з відомою американською студією.

Степан Коник

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply