Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

«Тіні незабутих предків» — на третьому місці в кінопрокаті

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

«Тіні незабутих предків» — на третьому місці в кінопрокаті

251 тис. USD зібрав молодіжний трилер “Тіні незабутих предків” за перший вікенд (14-17 листопада). Це вперше вітчизняна стрічка опинилася на третьому місці в рейтингу касових зборів в Україні. Для порівняння: американська стрічка фентезі “Тор-2”, що очолює рейтинг другий тиждень поспіль, зібрала 336 тис. USD.
“Ми отримали найбільше кінокопій в історії України, це – близько 100 кінотеатрів, – розповідає режисер “Тіней” Любомир Левицький. – Але багато кінотеатрів поставили фільм на денні сеанси, і лише 30 % – на вечірні. Поки що є недовіра до українського кіно. Та коли власники кінотеатрів побачать черги людей, які підуть на наше кіно, то захочуть збільшити сеанси.”
За його словами напередодні прем’єри один із кінотеатрів у Чернігові відмовився показувати “Тіні незабутих предків”: “Сказали, що мають забитий графік, не посунуть “Тора”. Тоді народ збунтувався. Почали дзвонити в кінотеатр, ті повідключали телефони, повидаляли всіх зі своєї сторінки “Вконтакте”. Люди пішли до кінотеатру й відвоювали право на показ”.

Соломія Даць

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply