Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Таїсса Фарміга розуміє українську краще, ніж розмовляє нею

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

Таїсса Фарміга розуміє українську краще, ніж розмовляє нею

Таїсса Фарміга — американська акторка українського походження, котра найбільше відома своїми ролями у серіалі «Американська історія жахів». Вона молодша з семи дітей українських еміґрантів. Батько Михайло Фарміга — комп’ютерний системний аналітик, а мати Любомира Фарміга — шкільний учитель. Старша сестра Таісси — номінант на «Оскар» акторка Віра Фарміга.
Таїсса народилася 17 серпня 1994 року та виросла у Вайтгауз-Стейшні (штат Нью-Джерзі). До четвертого класу навчалася у державній школі, після чого продовжила навчання вдома. Дівчина розуміє українську краще, ніж розмовляє нею.
Таїсса спочатку не хотіла ставати акторкою, проте старша сестра Віра вмовила знятися у своєму режисерському дебюті «Небо і земля». Після того, як фільм показали на кінофестивалі незалежного кіно «Санденс», Фарміга-молодша вирішила продовжити акторську кар’єру.
2011 року вона також знялася у першому сезоні телесеріалу каналу FX «Американська історія жахів» в ролі Вайолет Гармон — єдиної доньки Вів’єн (Конні Бріттон) і Бена Гармонів (Ділан Мак-Дермотт). 2012-го приєдналася до акторського складу у фільмі Софії Копполи «Елітне суспільство», а також знялася у фільмі «Джеймсі». 2013 року на екрани вийшов третій сезон «Американської історії жахів», в якому Таїсса зіграла роль молодої відьми Зої Бенсон. Остання на сьогодні її роль — у стрічці Воррена Бітті «Правила не застосовуються».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply