Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Сумська зіграє у постановці російського режисера

Автор:

|

Вересень 07, 2022

|

Рубрика:

Сумська зіграє у постановці російського режисера
Ольга Сумська

Українська акторка Ольга Сумська зіграє 15 жовтня у Празі у виставці «Майстер і Маргарита», режисером якої є Валерій Белякович, радянський і російський режисер. Вистава буде російською мовою. Згідно з афішею, головні ролі у спектаклі отримали українська акторка Ольга Сумська та латвійський актор Івар Калниньш. На сторінці у Facebook, де йдеться про культурні події у Чехії, під дописом про спектакль з’явилося чимало неґативних коментарів: «Українською не буде. Отже, я і мої знайомі не йдуть. А могли б актори й українською виступити під час війни. Шкода», «Якби українською, точно б пішла», «Цікаво, а хто Маргариту зіграє? Невже Ольга Сумська?»
Катерина Аврамчук, експертка з маркетингу та комунікацій, заявила, що ніколи не захоплювалась Ольгою Сумською, однак інформація про те, що та зіграє у спектаклі російського режисера — попри те, що Росія розпочала повномасштабну війну проти України, її здивувала. «Я зайшла на сторінку Ольги Сумської у Facebook. Синьо-жовті прапори, збирання коштів на «швидкі», пости про те, що ЗСУ щодня рятують Україну. Ну, як так?» — написала вона. Катерину підтримали інші користувачі й зауважили, наскільки Ольга відрізняється від своєї сестри Наталії. «Дві сестри, одна — совєцкий человєк, а друга нормальна. Отак буває», — йдеться в одному з коментарів. Крім Ольги Сумської, у спектаклі зіграють й інші українські актори: Ігор Халізов, Інна Рощина, Сергій Міляєв і Сергій Поздняков.
Натомість за свою колегу заступилася популярна українська акторка Наталка Денисенко. «Я знаю Олю. Знаю, що вона дуже багато робить для України. І те, що має доньку в Росії… Не знаю, як бути в такій ситуації, коли твоя дитина десь там і ти нічого не можеш зробити, нічого не можеш сказати, ніяк не можеш вплинути на цю ситуацію. Розумію, що перше, що вона відчуває, це біль», — поділилася вона своєю думкою.
Як повідомляв «Міст», Ольга Сумська жаліється на свого чоловіка.

About Author

Meest-Online