Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Стрічка «Якщо було завтра» — серед переможців у Барселоні

Автор:

|

Січень 26, 2021

|

Рубрика:

Стрічка «Якщо було завтра» — серед переможців у Барселоні
Кадр із фільму «Якщо було завтра»

Короткометражний ігровий фільм «Якщо було завтра» (If We Had Tomorrow) — сюрреалістична драма та творчий дебют молодої української режисерки Анастасії Євченко — здобув перемогу в номінації «Найкращий короткометражний фільм» на міжнародному кінофестивалі Barcelona International Film Festival у Барселоні (Іспанія). «Ми знову це зробили. Номінація «Найкращий короткометражний фільм» на кінофестивалі Barcelona International Film Festival — наша перша нагорода 2021 року! Ми дуже горді та вдячні отримати цю відзнаку!», — похизувалися автори стрічки.
If We Had Tomorrow на кінофестивалі в Барселоні номінували в трьох категоріях: найкращий короткометражний фільм, найкращий костюм і найкращий звуковий дизайн.
Загалом українська стрічка 2020-го побувала майже на всіх континентах від Північної та Південної Америки до Австралії, взяла участь у 29 міжнародних кінофестивалях, отримала 34 нагороди та відзнаки, була представлена у 60 номінаціях. Прем’єри відбулися в Італії, Великій Британії, Швейцарії, Франції, США, Україні та Бельгії.
Як повідомляв «Міст», українська драма відкриє кінофестиваль у США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply