Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Стрічка «Додому» отримала нагороду в ФРН

Автор:

|

Вересень 29, 2020

|

Рубрика:

Стрічка «Додому» отримала нагороду в ФРН
Автори стрічки «Додому»

Фільм Нарімана Алієва «Додому» відзначили за кращий сценарій на кінофестивалі Funf Seen Film Festival 2020 в баварському місті Штарнберґ. Про це повідомило Генеральне консульство України в Мюнхені. Дипломати передали щирі вітання режисеру та команді фільму з цієї нагоди.
Ірина Цілик зі стрічкою «Земля блакитна, ніби апельсин» також отримала нагороду цього кінофестивалю за найкращий документальний фільм. «Вітаємо сердечно, Вас, п. Ірино, й усю команду фільму», — зазначили в українському генеральному консульстві. На кінофестивалі Funf Seen Film Festival українські стрічки демонстрували щодня.
Фестиваль проводили під патронатом Маркуса Зедера, прем’єра Баварії. Партнером виступив Український інститут. До гостей із привітальним словом Юрій Ярмілко, звернувся Генеральний консул України в Мюнхені. Він подякував команді фестивалю за його проведення у непростих умовах, спричинених пандемією, а також за можливість репрезентувати українське кіномистецтво, яке зараз переживає своє відродження.
Того ж вечора відбулася прем’єра фільму Дарії Онищенко «Забуті» та дискусія з авторкою після показу. Музичну програму вечора склав український піаніст і композитор Віталій Кияниця. Він репрезентував відомі українські мелодії в авторській джазовій обробці. Funf Seen Film Festival є одним з найбільших кінофестивалів Південної Німеччини, який щороку збирає понад 20 тис. глядачів та кінопрофесіоналів.
Як повідомляв «Міст», раніше Наріман Алієв розповідав, що без державної української мови не буде розвитку кримськотатарської мови.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply