Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Стартували зйомки другої частини касової української комедії

Автор:

|

Вересень 05, 2019

|

Рубрика:

Стартували зйомки другої частини касової української комедії

Фільм Влада Дикого «Скажене весілля» став лідером прокату 2018 року серед українських стрічок. А нещодавно розбили тарілку на честь старту зйомок комедії «Скажене весілля 2». У центрі історії — Василь Середюк (Назар Задніпровський) — турботливий батько, вірний чоловік, вправний господар. Минув рік, відколи молодша донька вбралася у весільну сукню. Емоції вщухли, і темпераментний батько тільки-но дихнув на повні груди, як… старша донька приводить у дім неочікуваного зятя, та ще й якого!
Отже, нас чекає ще одне скажене весілля. І щоб пережити його, Василю доведеться акумулювати всі свої сили і задіяти приховані резерви. На глядача чекатимуть нові герої, нові курйози і нові випробування. В комедії з’являться нові зіркові обличчя, серед яких і співак Позитив, котрий долучиться до комедійного дуету отця Євлампія (Олексій Потапенко) і диякона Пилипона (Дмитро Монатік) у ролі хориста Кіндрата, а також стане музичним співпродюсером фільму.
«Історія у «Скаженому весіллі-2» має відбуватися не лише за всіма канонами, встановленими у першій частині, — розповідає Юрій Горбунов, продюсер фільму і виконавець ролі Назарія Запухляка, — не просто бути логічним її продовженням. Вона мусить перевершити свою попередницю. Великий успіх зумовлює й дуже великі сподівання глядачів щодо сиквела, відтак і надвисокі вимоги до кінцевого продукту. Чи зможемо ми виправдати ці сподівання? Я певен, що впораємося».
Стрічка стала одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно, заручившись фінансовою підтримкою держави. «Перша частина фільму мала неймовірний успіх: «Скажене весілля» не тільки окупилося в прокаті і стало прибутковим, а й лишиться в історії як перший фільм, продюсери якого повернули державі залучені кошти з відсотками. Бажаємо «Скаженому весіллю 2» перевершити цей успіх», — прокоментував Пилип Іллєнко. Стрічка вийде на екрани під Новий рік — 25 грудня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply