Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

«Слуги народу» позбавили Одесу кіностудії

Автор:

|

Квітень 30, 2020

|

Рубрика:

«Слуги народу» позбавили Одесу кіностудії
Одеська кіностудія

Можна сказати, що Одеської кіностудії вже немає. Тепер вона фактично належить Олександру Ткаченку, народному депутату України від партії «Слуга народу» і колишньому директору телеканалу «1+1», що належить олігархові Ігорю Коломойському. 15 років тому п. Ткаченко ініціював акціонування Одеської кіностудії. Контрольним пакетом 50 % плюс одна акція мала володіти держава, решта переходила до телевізійника. Але замість потоку інвестицій, на який розраховувало Міністерство культури, кіностудія отримала лише блокування своєї роботи. Олександр Ткаченко дозволив зняти там всього два фільми.
Також торік співвласником Одеської кіностудії став і Андрій Варіш, київський забудовник, близький приятель Андрія Богдана, вже колишнього глави Офісу президента України, і самого Володимира Зеленського. Він і колишній директор «1+1» просто заволоділи 5 га землі на Французькому бульварі Одеси.
Міністерство культури намагалося судитися зі «слугами», але, за два дні після подачі справи до суду міністра культури Володимира Бородянського звільнили з посади. Ймовірно, для того, щоб не заважав остаточно по-рейдерськи захопити кіностудію. Замість славетної Одеської кіностудії, на якій зняли безліч культових кінофільмів, одесити незабаром побачать комплекс багатоповерхівок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply