Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 24, 2021

Скандал через участь у російському серіалі

Автор:

|

Жовтень 14, 2021

|

Рубрика:

Скандал через участь у російському серіалі
Віталій Салій у серіалі «Бухта глибока»

Український актор Віталій Салій, який грає в Київському академічному театрі драми та комедії на Лівому березі Дніпра, знявся в серіалі про російських військових. Українці розкритикували колаборацію з аґресором і згадали, що на сході країни хлопці досі сидять в шанцях.
Інформацію про акторський склад детективної історії «Бухта глибока» оприлюднив російський телевізійний канал НТВ. 36-річний українець приміряв на себе роль офіцера Військово-морський флоту Російської Федерації.
За сюжетом Михайло Цвєтков, якого і зіграв п. Салій, разом із іншими офіцерами розслідує вбивство їхнього товариша. Чоловіки розгадують таємницю затонулого корабля, на якому померли їхні батьки.
Користувачі Facebook звинуватили Віталія в продажності та неповазі до військових, які віддають своє життя на кордоні з аґресором. «Ну що, Віталько Салій, український актор, погончики мокшанські не тиснуть? Хоч нормально платять? Не продешевив?», — звернулася до чоловіка письменниця Лариса Ніцой.
Коментатори були менш ввічливі, а дехто навіть погрожував фізичною розправою. Українців обурив не лише факт участі в російській стрічці, але й роль військового країни, яка вже сім років убиває і калічить його співвітчизників.
Актор з 2015 року співпрацює з театром «Притулок комедіанта», який дислокується в Санкт-Петербурзі. Також Віталій одружений із росіянкою Ганною Арафьєвою. До слова, у фільмі «Крути 1918» він зіграв роль Михайла Муравйова, командира загонів Червоної гвардії.
Як повідомляв «Міст», «Крути 1918» — це кіно, за яким можна вивчати українську історію.

Катерина Малай, «Оглядач»

About Author

Meest-Online