Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

«Сімпсони» відзначили ювілей

Автор:

|

Січень 02, 2019

|

Рубрика:

«Сімпсони» відзначили ювілей

Хмарочос Емпайр-стейт-білдінґ несподівано підсвітили жовтим. Таким чином у США вирішили відзначити 30-річчя мультсеріалу «Сімпсони». Шанувальників заздалегідь попередили про підготовку сюрпризу на сторінці «Сімпсонів» в Instagram, при цьому додавши як ілюстрацію кадр із Гомером в образі Кінг-Конга на вершині цього самого хмарочоса.
На телеканалі Fox під час «Шоу Трейсі Ульман» 17 грудня 1989 року показали 30-хвилинний мультфільм «Сімпсони смажать на відкритому вогні». Того дня її подивилися 13,4 млн глядачів. Насичений сатирою мультфільм висміював стиль життя середньостатистичного американця.
Мет Ґроунінґ, відомий на той час автор коміксів, персонажів створив нашвидкуруч дорогою до кабінету Джеймса Брукса, продюсера та режисера. Змалював їх із своєї сім’ї: Гомер — це батько Ґроунінґа, Мардж — змінене ім’я матері, Ліза та Меґґі — сестри, а ім’я Барт походить від анаграми слова brat — щеня, невихована дитина. Існує версія, що прототипом Барта є сам Мет Ґроунінґ, проте він цього не визнає. Каже, що Барт більше схожий на його брата Марка.
У першій серії Гомер, глава родини Сімпсонів, у пошуках грошей перед Різдвом влаштовується працювати Санта-Клаусом у супермаркеті. Проте через високі податки він нічого не заробляє. Щоб врятувати ситуацію, йде зі сином Бартом на собачі перегони, де циндрить останні гроші. Додому герої повертаються з псом, який прибіг до фінішу останнім. Його називають Помічником Санти. Це веселить усю родину.
Телекомпанія не була впевнена в успіхові серіалу, та спершу уклала угоду на виробництво 13 епізодів по сім хвилин. Вони зайняли лідируюче місце серед інших серіалів студії, тому їм виділили прайм-тайм. Дія відбувається у вигаданому містечку Спрінгфілд.
Усі персонажі, крім Бога, мають по чотири пальці на руці. Пояснюють, що так аніматори економлять час при малюванні. Хоча герої на екранах уже більше 20 років, їхній вік не змінюється. Одяг також незмінний. В деяких серіях герої вмирають.
«Сімпсони» — найтриваліший мультсеріал усіх часів. Двічі в ньому фігурувала Україна. Шеф поліції Спрінґфілду якось показав величезне фото своєї рідні з України. Вдруге показали епізод про Київ, яким керує мафіозі Віктор, зовні дуже подібний до тодішнього президента Януковича.

До слова
Футбольний вболівальник Роман Бондаренко перетворив українських футболістів на персонажів мультсеріалу «Сімпсони». Відповідні пости він виклав у соціальній мережі Instagram. Героями робіт Романа стали півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко, гравці «Динамо» Віктор Циганков і Микола Шапаренко, а також голкіпер «Леганесу» Андрій Лунін, котрий був зображений разом із своєю дівчиною Анастасією. Футболістам сподобалися роботи вболівальника. Вони опублікували ці малюнки у своїх акаунтах.

Андрій Лунін

Віктор Циганков

Микола Шапаренко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply