Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Путін доручив перезняти серіал «Чорнобиль», в якому звинуватять ЦРУ

Автор:

|

Червень 26, 2019

|

Рубрика:

Путін доручив перезняти серіал «Чорнобиль», в якому звинуватять ЦРУ
Сцена з існуючого серіалу «Чорнобиль»

Президент Російської Федерації (РФ) доручив російському каналу НТВ зняти свою версію серіалу про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 1986 року. Російська версія телесеріалу, присвяченого чорнобильській трагедії зніматимуть за підтримки Міністерства культури РФ.
Головним героєм серіалу стане не ліквідатор аварії, а співробітник радянських спецслужб — підполковник військової контррозвідки Андрій Ніколаєв, котрий буде полювати на офіцера ЦРУ Альберта Ленца, щоб запобігти вибуху на ЧАЕС.
«Дія серіалу розгортається з квітня по грудень 1986 року. Українському відділу КДБ СРСР стає відомо про інтерес, який проявляють іноземні спецслужби до Чорнобильської атомної електростанції», — повідомляється в синопсисі російського «Чорнобиля».
Зйомки альтернативної версії серіалу «Чорнобиль» уже стартували. Як зазначив Олексій Мурадов, режисер проекту, сюжет побудований на одній із теорій, згідно з якою причиною вибуху стали дії співробітника ЦРУ. «Тоді американці проникли на ЧАЕС, і багато істориків не заперечують, що в день вибуху аґент ворожих спецслужб був присутній на станції», — каже він.
Редакція журналу Maxim, яка першою повідомила про цей «римейк», зазначила, що зйомки серіалу стали ще одним доказом того, що сучасна Росія нічим не відрізняється від СРСР. «Путін був офіцером КДБ під час чорнобильської аварії, і немає жодних підстав вважати, що падіння комуністичного режиму зробило його менш обізнаним у тому, як уряд може створити свою «правду». Однак проблема полягає в тому, що Ейч-Бі-О настільки добре показав цю історію, що, схоже, ця пропагандистська битва вже програна», — зазначають журналісти.

Гоп-ля


Орнелла Муті

Відомій італійській акторці Орнеллі Муті нещодавно оголосили вирок, згідно з яким вона отримала півроку тюремного терміну, штраф 500 EUR. Пов’язано це з тим, що 2010 року вона не з’явилася на виставу в місті Порденоне, надавши фальшиву довідку. Замість театру вона повечеряла з Путіним у Санкт-Петербурзі. Вечеря була доброчинною. На той момент Путін займав посаду прем’єр-міністра. Позов проти акторки подала адміністрація театру «Верді», де вона повинна була виступати. Сама Орнелла, котра тепер буде змушена заплатити театру ще й компенсацію і 30 тис. EUR, заявляла, що захворіла на ларингофарингіт, і працювати не могла. Може, й правда, адже на тій вечері вона не виступала.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply