Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Проти продюсерки «1+1» відкрили карну справу

Автор:

|

Березень 11, 2020

|

Рубрика:

Проти продюсерки «1+1» відкрили карну справу
Олена Єремеєва

Національна поліція України відкрила карне провадження проти Олени Єремеєвої, продюсерки фільмів і серіалів телевізійного каналу «1+1», після її заяв про «тональність української мови». З відповідним зверненням до правоохоронців звернувся Володимир Ар’єв, народний депутат України від фракції «Європейська солідарність».
Провадження відкрили за частиною 1 статті 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. Його розслідуватиме Подільське районне управління поліції Києва.
Як писав «Міст», на початку лютого ц. р. в одному з ресторанів Києва відбулася презентація нового сезону телеканалу «1+1», який належить олігарху Ігореві Коломойському. Під час заходу п. Єремеєва заявила, що «знайти тональність української мови, щоб глядач її сприймав, доволі непросто». «За нашими спостереженнями мелодрами українською мовою дивляться гірше, ніж комедії», — сказала вона і додала, що «артистам наразі ще важко працювати українською мовою». «Це збільшує процес, що потім впливає на бюджет. З комедіями українською мовою простіше», — сказала продюсерка і повідомила, що усі сім мелодрам для весняного сезону «1+1» зняли російською мовою.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply