Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Про вбивство Гатчинс створять фільм

Автор:

|

Грудень 05, 2022

|

Рубрика:

Про вбивство Гатчинс створять фільм
Галина Гатчинс

Компанія Story Syndicate займеться виробництвом документального фільму про Галину Гатчинс, операторку стрічки «Іржа», яку актор Алек Болдвін випадково застрелив на знімальному майданчику.
Метт, чоловік жертви, дав свою згоду на фільмування стрічки, творці якої матимуть ексклюзивний доступ до речей Галини. Це дозволить їм відтворити повноцінну картину того, якою операторка була за життя. «Це дозволить зобразити потужний портрет шляху Гатчинс: від її юності, коли вона жила на віддаленій радянській військово-морській базі, а потім у Києві, до того, як стала однією з найбільш затребуваних кінематографісток незалежного кіно. Документальний фільм стане даниною поваги до творчості кінотмисткині», — йдеться в заяві творців стрічки.
Її режисеркою стане Рейчел Мейсон, яку торік номінували на премію «Еммі». «Як режисерка, я хотіла робити з нею фільми. Й ніколи не могла уявити, що буду фільмувати про неї. Світ втратив велику художницю, а я ще й втратила подругу. Цей фільм дає нам можливість поділитися її людяністю та талантом зі світом. Галині судилося стати величчю, і досі вона нею є», — зазначила режисерка.
Як повідомляв «Міст», за загибель операторки Гатчинс присудили штраф.

Валерія Сулима, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply