Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Про український анімаційний проєкт у Швеції

Автор:

|

Травень 04, 2021

|

Рубрика:

Про український анімаційний проєкт у Швеції

Український анімаційний проєкт «Мишко та Місячна Дзвінка» показали на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021, який із 16 по 18 березня проводили в Мальме (Швеція). Цю кінострічку створили за підтримки Державної аґенції України з питань кіно.
«Мишко та Місячна Дзвінка» — пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у 2D-техніці. До M:brane Forum 2021 відібрали проєкт другого сезону серіалу»: продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і дівчинку Місячну Дзвінку, створених у 2014- 2016 рр.
Серіал створили за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої («Капітошка», «Як Петрик П’яточкин слоників рахував», «23 образи Петрика П’яточкина»). Разом із нею над новими 12-ма епізодами працювали сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська, художник Анастасія Темборська й анімаційна studio KAPI.
«Сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Наша студія пропонує нові підході до створення дитячого контенту. На шведському Форумі ми зустрілися з тими, хто затверджує контент на провідних європейських дитячих каналах і стрімінгових платформах», — поділився Михаль Маргуліс, генеральний продюсер studio KAPI.
M:brane Forum (колишній The Financing Forum for Kids Content) надає можливість представникам і представницям анімаційної галузі обмінюватися ідеями, досвідом і розвивати нові проєкти для дітей. Зокрема, йдеться про надання можливості знайти фінансування, потенційних співпродюсерів/співпродюсерок, дистрибуторів/дистрибуторок, аґентів/аґенток із продажу, компаній-бродкастерів. Нагадаємо, що раніше проєкт серіалу також відібрали до участі організатори найважливіших європейських ринків Cartoon Forum 2020 у Тулузі (Франція) та Kids Kino Industry 2020 у Варшаві (Польща).
Як повідомляв «Міст», героїв мультфільму зробили з монет.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply