Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Прем’єру одного з найдорожчих українських фільмів перенесли

Автор:

|

Травень 26, 2020

|

Рубрика:

Прем’єру одного з найдорожчих українських фільмів перенесли

Сцена зі стрічки «Довбуш»

Прем’єру одного із найочікуваніших українських фільмів 2020 року, пригодницької історичної драми «Довбуш» Олеся Саніна, відклали на невизначений термін. Її планували на 10 листопада. Причиною стала пандемія коронавірусу, через яку роботу над стрічкою призупинили.
Нагадаємо, що бюджет «Довбуш» — близько 100 млн грн, це один із найдорожчих фільмів в історії українського кіно. У стрічці знімаються українські актори Сергій Стрєльников, Олексій Гнатковський, Дарина Плахтій та інші. Продюсує стрічку Максим Асадчий, оператором-постановником є Сергій Михальчук. Зйомки фільму розпочалися в серпні 2018-го в Карпатах.
Нагадаємо також, що через закриття кінотеатрів через карантин в Україні відклали прем’єри кількох фільмів. Не вийшли «Толока» Михайла Іллєнка, «Пульс» Сергія Чеботаренка, «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка, «Генделик» Тараса Дударя, «Казка старого мельника» Олександра Ітигілова, «Передчуття» В’ячеслава Криштофовича, а також знята у копродукції драма «Пофарбоване пташеня» Вацлава Маргоула.
Сіряка «Черкаси» у прокат вийти встигла, проте карантин перервав перегляд на самому початку. Але автори картини обіцюють, що фільм повернеться в прокат відразу після того, як кінотеатри відновлять свою роботу. На осінь заплановані прем’єри стрічок «Сторонній» Дмитра Томашпольського й «Атлантида» Валентина Васяновича. Їхній вихід на великі екрани не скасували.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply